חברות השמה לאקדמאים טיפים לחיפוש עבודה לאקדמאים סויטק

חברות השמה לאקדמאים: טיפים לחיפוש עבודה לאקדמאים

מגיל קטן מפמפמים לנו שאנחנו צריכים ללכת וללמוד באקדמיה מקצוע וזאת מתוך הנחה שברגע שנלמד באקדמיה יהיה לנו הרבה יותר קל למצוא עבודה.

אך אקדמאים רבים מסיימים את הלימודים שלהם ואז מגלים את האמת המרה שהשוק ממש לא מחכה להם בידיים פתוחות. זה נכון לכל שוק העבודה אך זה נכון בעיקר בתחום של ההייטק.

יש קושי עצום למצוא עבודה אם אין לכם ניסיון וסביר להניח כי אתם תתקשו למצוא את עבודה. נראה כי כיום הדרך היחידה להשתלב בעבודה אם אתם אקדמאי חסר ניסיון היא לפנות אל חברת השמה.

חברת השמה תקשר אתכם אל מעסיק פוטנציאלי ותעזור לכם להכניס את הרגל מבעד לדלת וברגע שיש את הקשר הראשוני הזה יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא עבודה וזהו משהו שאנו מציעים לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

האם אני צריך לשלם לחברת השמה בעד השירותים שלה?

אנשים רבים חוששים לפנות אל חברות השמה לאקדמיים מכיוון שהם חוששים כי הם יצטרכו לשלם הרבה מאוד כסף לאותה חברה.

אם כן אנחנו חייבים לציין כי אתם ממש לא צריכים להיות מוטרדים מן הנושא הזה וכי למעשה אתם לא צריכים לשלם שקל אחד לחברת ההשמה וזהו משהו שממש לא צריך להטריד אתכם.

אז מה הקאץ'? איך חברת הכסף בכל זאת מרוויחה כסף? אם כן אתם צריכים להבין כי חברת השמה תרוויח את הכסף מהחברה שמעסיקה אתכם וזאת לאחר שתשלימו מספר חודשי עבודה.

על כן אתם יכולים להבין כי זה אינטרס של חברת השמה שאתם תמצאו עבודה ובגלל זה כל כך כדאי לפנות אליה.

מדוע זה כל כך משנה לאיזה חברת השמה אני פונה?

עליכם להבין שכאשר אתם פונים אל חברת השמה לאקדמיים יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה חברת השמה אתם פונים. עליכם להבין כי ככל שחברת ההשמה היא יותר טובה כך יש לה יותר משרות שהיא יכולה להציע לכם וכך היא תוכל להציע לכם יותר עבודות.

זה כמובן אומר שככל שהחברה יותר טובה כך הסיכוי שלכם למצוא עבודה הוא יותר גדול ועל כן יש לשים לב לאיזה חברת השמה אתם פונים והאם זו חברה טובה או לא.

חבל לבזבז את הזמן על ראיונות עבודה בחברות השמה שלא יובילו אותך אל המשרה שאתם רוצים ועל כן כדאי לכם מאוד לשים לב לאיזה חברה אתם פונים ולאיזה חברה לא.